ÜRÜNLER

    Sonucu Gör

    Online Yardım

    geri dön

    Siparişimi beklenen sürede teslim alamadıysam ne yapabilirim?

     

    Eğer siparişiniz standart teslimat süreci içinde elinize ulaşmadıysa, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

    - Siparişinizin standart teslimat süresini kontrol ettiğinizden emin olun.
    - Siparişinizin durumunu kontrol ediniz. (Kargo Takip) 
    - Sipariş durumunuzun her aşamasını ve o aşamada neler yapabileceğinizi aşağıdaki tablodan kolayca görebilirsiniz. Sipariş durumunuzu bu tabloya göre kontrol ettikten sonra eğer hala ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.


    Sipariş Durumu & Çözüm
    - Sipariş durumu  ‘İptal edildi’; Birçok sebepten dolayı siparişiniz iptal edilmiş olabilir. Size iptal sebebini açıklayan bir e-mail gönderilecektir.

    - Sipariş durumun sürekli ‘Sipariş alındı’ olarak görünüyorsa; Sipariş ettiğiniz ürün stoklarda tükenmiş olabilir. Lütfen bizimle iletişime geçin. Eğer ürün stoklarda tükendiyse, sipariş iptal edilir.
    - Sipariş durumu ‘Sipariş sevk edildi’ ise, takip kodu ‘dağıtımda’ olarak görünüyorsa ya da daha öncelikli bir durumdaysa; Siparişinizin ana depodan çıkışı yapılmış ve teslim edilmek üzere kargo aşamasındadır. 
    - Siparişi teslim almadınız, ancak kargo web sitesinde takip durumu teslim edildi olarak görünüyorsa; Lütfen kargo şirketi ile iletişime geçiniz. 
    ​- Siparişi teslim aldınız ama sipariş ettiğiniz tüm ürünler gönderilmemişse; Siparişinizin paketlenmesinde hata yapılmış olabilir. Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

     

    Müşteri Hizmetleri 0850 333 63 89