ÜRÜNLER

    Sonucu Gör

    Hakkımızda

    Dinamik, genç ve feminen… Adını Frédéric Chopin'in bestesinden alan NOCTURNE, 2012 yılından beri özgün tasarımları, kaliteli kumaşları ve zarif kalıplarıyla şehirli kadının gardırobunda kendine yer buluyor.
     
    Koleksiyonlarında naif çizgileri gösterişli detaylarla birleştirerek ahenkli bir silüet oluşturan NOCTURNE, modanın yanı sıra, iş ve sanat dünyasının da dikkatlerini üzerine çekmeye devam ediyor. Her gün genişleyen ekibi sayesinde daima dinamik ve ilham verici olmayı hedefleyen NOCTURNE, toptan satışla başlayan macerasına, İstanbul, Antalya, Adana ve Trabzon’dan sonra yurt dışında açılan yeni mağazalarla ivme kazandırıyor ve güçlü bir marka zinciri olma yolunda adım adım ilerliyor.
     
    Özgüveni yüksek kadın ruhunu post-modern, romantik ve yer yer egzotik çizgilerle yorumlayan NOCTURNE koleksiyonlarına Türkiye’de Rumeli Caddesi (Nişantaşı), İstinyePark, Vadistanbul, Mall of Istanbul, Emaar Square Mall, Venezia Mega Outlet, Land of Legends (Antalya), Ziyapaşa Bulvarı (Adana) ve Trabzon Forum mağazalarından ulaşabilirsiniz. Yurtdışında ise Avenues Mall (Kuveyt) ve Mall of Qatar (Katar) mağazalarının yanı sıra, online olarak www.NOCTURNE.com.tr adresinden ulaşmak mümkün.