Hakkımızda

Dinamik, genç ve feminen… Adını Frédéric Chopin'in bestesinden alan NOCTURNE, 2012 yılından beri özgün tasarımları, kaliteli kumaşları ve zarif kalıplarıyla şehirli kadının gardırobunda kendine yer buluyor.
 
Koleksiyonlarında naif çizgileri gösterişli detaylarla birleştirerek ahenkli bir silüet oluşturan NOCTURNE, modanın yanı sıra, iş ve sanat dünyasının da dikkatlerini üzerine çekmeye devam ediyor. Her gün genişleyen ekibi sayesinde daima dinamik ve ilham verici olmayı hedefleyen NOCTURNE, toptan satışla başlayan macerasına, İstanbul, Antalya ve Trabzon’dan sonra yurt dışında açılan yeni mağazalarla ivme kazandırıyor ve güçlü bir marka zinciri olma yolunda adım adım ilerliyor.
 
Öz güveni yüksek kadın ruhunu post-modern, romantik ve yer yer egzotik çizgilerle yorumlayan NOCTURNE koleksiyonlarına Türkiye’de Rumeli Caddesi (Nişantaşı), İstinyePark, Vadistanbul, Mall of Istanbul, Emaar Square Mall, Aqua Florya, Palladium, CITY'S Nişantaşı, Galataport, Akbatı, Akasya, Venezia Mega Outlet, Beylikdüzü First Avenue AVM, Antalya Terracity, Land of Legends (Antalya), Bodrum Midtown, Ankara Cepa, Mersin Sayapark, Hilltown Karşıyaka, Parkur Bursa ve Trabzon Forum, Antalya Deepo Mağaza, Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum mağazalarından ulaşabilirsiniz. Yurt dışında ise Avenues Mall (Kuveyt), Mall of Qatar (Katar), The Dubai Mall (Dubai), Prishtina Mall (Kosova) mağazalarının yanı sıra, online olarak shopnocturne.com ve www.nocturne.com.tr adresinden ulaşmak mümkün.